Kullanıcı Adı: Şifre:
Haber Scripti, php haber scripti
Ana Sayfa / GÜNDEM / Başbakan Erdoğan konuşuyor
Etiketler:

Başbakan Erdoğan konuşuyor Başbakan Erdoğan konuşuyor

Canlı yayın

2010-07-20, 11:56:03 Okunma: 168 0 yorum


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti TBMM Grubu'nda konuşuyor:

"Terör konusunda kararlılıkla mücadeleyi sonuna kadar, durmadan usanmadan sürdüreceğiz. Bu konuda en ufak bir geeri adım atmak yok. Olay sadece bir güvenlik meselesi değildir. Yılar yılı böyle bakıldığı için neticesi ortada. Bu olayın stratejik, ekonomik, sosyolojik bir çok etkisi var.

Eğer hep beraber, teröristlerle vatandaşiları ayırabilir, onlarla arasında perde koyabilirsek neticesi çok daha sağlıklı olacaktır.

KKTC bugün 20 Temmuz Barış Harekatı'nı kutluyor. O harekatla Kuzey Kıbrıs 36 yıldır barış dolu bir hayat yaşıyor. Başbakan Yardımcısı Sayın Cemil Çiçek, hükümetimiz adına kutlamalara katıldı, biz de burdan kardeşlerimize sevgilerimizi yolluyor ve Barış ve Özgürlük Bayramı'nı kutluyoruz.

Genel kurul, Meclis çalışmlarını yavaşlatmaya çalıştılar. Kurullarda gergilik yaratarak, bizi yıpratmaya çalıştılar. Biz AK Parti hükümeti olarak sorunları çözmeye çalışırken, onlar kedi çıkarları ve hevesleri ğpeşinde hızımızı kesmeye çalıştılar. Çünkü onların muhalefet anlayışı destek olmayı değil, köstek olmayı gerektiriyor. Ayak bağı oluyorlar. Biz bu millete sevdalıyız. Omuzlarımızda ne büyük bir yük taşıdığımızın şuuru içindeyiz.

İdare eder, böyle gelmiş böyle gider diyerek etliye sütlüye karışmayabilirdik. Bize bu meselelere karışmayın denildiğinde, geri adım atabilirdik. Am ao zamanda gecemizi gündüzümüze kattığımız yoksulların yüzüne, gözlerinin içine bakamazdık.

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


6 + 8 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


1.4682

1.4753

1.9628

1.9723

 

 

 

 

 

 

REKLAM ALANI

250 x 250

Bizi nerden buldunuz ?
Google
Arkadaşım tavsiye etti
Başka bir sitede reklamınızı gördüm
Şirketiniz reel reklamını gördüm
Şirketinizin sanal reklamlarını gördüm

 

 

 

 

 

 

REKLAM ALANI

250 x 250