Kullanıcı Adı: Şifre:
Haber Scripti, php haber scripti
Ana Sayfa / KÜLTÜR-SANAT / Polanski ilk kez konuştu
Etiketler:

Polanski ilk kez konuştu Polanski ilk kez konuştu

Ünlü yönetmen, serbest kaldıktan sonra ilk kez kameraların karşısına geçti

2010-07-20, 16:10:33 Okunma: 276 0 yorum


Ünlü yönetmen Roman Polanski, serbest bırakılmasının ardından, ilk kez kameraların karşısına geçti. Oscar ödüllü yönetmen, şarkıcı olan eşinin konseri için geldiği Montreux'de İsviçre televizyonuna konuştu: "Hâlâ İsviçre için samimi duygular besliyorum ve özellikle Gstaad'da yaşayan insanlar için, çünkü onlar beni desteklediler."

"İSTESEYDİM KAÇARDIM"
Polanski, muhabirin "Eğer kaçma şansım olsa, balonla kaçardım, demiştiniz. Gerçekten bunu hiç düşündünüz mü?" sorusunu ise şöyle yanıtladı: "Eğer bunu düşünmüş olsaydım, zaten yapardım çünkü bunu yapmak gerçekten kolaydı. Fransız sınırına bu kadar yakınken, ayağımın üzerindeki elektronik künye bunu engelleyemezdi. İnsanlar böyle bir şeyi asla yapmayacağımı bilir. Bundan sonra ne yapacağımı bilmiyorum. Şu anda, serbest olduğum için mutluyum. Size de söylediğim gibi, yapmama engel olunan şeylere kendimi adamak istiyorum."

Amerika Birleşik Devletleri'nde 1977 yılında 13 yaşındaki bir kız çocuğu ile cinsel ilişkiye girmekten aranan Polanski, geçen yıl bir film festivali için geldiği İsviçre'de yakanalarak cezaevine konmuştu. 4.5 milyon dolar kefaletle koşullu serbest bırakılan 76 yaşındaki Polonya asıllı yönetmen, İsviçre'de ev hapsinde tutuluyordu.

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


1 + 6 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


Bu Hafta |
Bu Ay |

1.5814

1.589

2.1729

2.1834

 

 

 

 

 

 

REKLAM ALANI

250 x 250

Bizi nerden buldunuz ?
Google
Arkadaşım tavsiye etti
Başka bir sitede reklamınızı gördüm
Şirketiniz reel reklamını gördüm
Şirketinizin sanal reklamlarını gördüm

 

 

 

 

 

 

REKLAM ALANI

250 x 250