Kullanıcı Adı: Şifre:
Haber Scripti, php haber scripti
Ana Sayfa / GÜNDEM / Baykal’dan Sav’a cevap
Etiketler:
chp

Baykal’dan Sav’a cevap Baykal’dan Sav’a cevap

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Önder Sav’ın sözlerine cevap verdi

2010-09-17, 17:40:25 Okunma: 98 0 yorum


 

CHP Antalya Milletvekili ve eski Genel Başkanı Deniz Baykal, CHP'de tüzük kurultayının toplanması ile ilgili önerisine sert yanıt veren Genel Sekreter Önder Sav'a memleketi Antalya'dan yanıt verdi.

"KENDİ DURUMLARININ SARSILACAĞINI DÜŞÜNENLER..."
Bugün saat 15.30'da Antalya'ya gelen CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Antalya Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gazetecilerin Önder Sav'ın "Kurultay fantezileriyle de meşgul olacak değiliz. Bugünlerde partinin 100 tane falan anahtarı var galiba, koleksiyon meraklılarına sorun" sözlerini hatırlatması üzerine Baykal, "Söylenmesi gerektiğine inandığım her şeyi bir parti sorumluluğu içinde ifade ettim. Kendi durumlarının sarsılacağını düşünen bazı insanlar, bu öneri karşısında
suçlayıcı değerlendirmeler yapıyorlar. Buna bir katkı yapmak niyetinde değilim. Benim sözlerimi dikkatli okurlarsa her şey bunun içinde vardır. Ben söylenmesi gereken her şeyi söyledim" dedi.

Havalimanında yaklaşık 1 saat boyunca CHP Antalya Milletvekili Hüsnü Çöllü, Büyükşehir Belediye Başkan Mustafa Akaydın, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhitten Böcek, CHP İl Başkanı Özer Ülken ve partililerle görüşen Baykal, daha sonra bir partilinin düğününe katılmak üzere Alanya'ya doğru yola çıktı.

İHA

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


3 + 7 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


1.494

1.5012

1.9788

1.9883

 

 

 

 

 

 

REKLAM ALANI

250 x 250

Bizi nerden buldunuz ?
Google
Arkadaşım tavsiye etti
Başka bir sitede reklamınızı gördüm
Şirketiniz reel reklamını gördüm
Şirketinizin sanal reklamlarını gördüm

 

 

 

 

 

 

REKLAM ALANI

250 x 250