Video Haber

Ajda sahneye mayoyla çıktı.

Ajda sahneye mayoyla çıktı.
 
10 Haziran 2009 Çarşamba Saat 17:50
 
Ajda Pekkan, hayranlarına sürpriz yaparak Açık Hava'ya mayo ile çıktı.

Bilet fiyatlarının 50 ile 135 TL arasında değişen fiyatlar ile satıldığı 5 bin kişi kapasiteli Açık Hava Tiyatrosu sanatçıya dar geldi.

Yoğun istek üzerine merdiven ve duvar üstleri de biletli olarak satışa çıktı. Konsere bu ilaveler ile birlikte 6 bin 500 kişi geldi. Merdivenlerde yürüyecek yer, tiyatronun tek metre karesinde ayakta duracak alan kalmadı.

İki kuşak Pekkan'ın yanında

Yaklaşık iki buçuk saat sahnede kalan Pekkan, müzikseverlere eşsiz bir gece yaşattı. Aynı konserde iki kuşak 48 yaşındaki Nuray Gökbora, genç kızlığından beri hayranı olduğu sanatçı Ajda Pekkan'ın konserine, 15 yaşındaki lise öğrencisi kızı Merve ile birlikte geldi.

Konserlerinde hayranları tarafından şarkıları kadar, kıyafetleri ile de takip edilen sanatçı Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'ndaki konserine, Madonna'nın şovlarında ve kliplerinde kullandığı türden, taşlarla süslü, püsküllü bir mayo ile hayranlarının karşısına çıktı. Sanat yaşamında 46 yılı geride bırakan, 1946 doğumlu 63 yaşındaki sanatçı, genç kızlara taş çıkaran düzgün fiziği ile dikkat çekti.

Bu yazı toplam 513 defa okundu.
Bu Yazıya Henuz Yorum Eklenmemistir.